Aktualności

Gospodarka

Potrzebujesz jedzenia i zakupów? Kliknij!

Pandemia i związane z nią ograniczenia zamknęły sklepy, restauracje czy też kawiarnie. Dla wielu osób oznacza to problemy z zaopatrzeniem. Dlatego postanowiliśmy stworzyć bazę adresów punktów handlowych, które nadal działają.
Zapraszamy właścicieli takich punktów z terenu powiatu poznańskiego do przesyłania swoich zgłoszeń na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (publikacja ogłoszenia jest bezpłatna).

Czytaj więcej
Szkolenia

Skuteczny e-biznes webinar

Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz Enterprise Europe Network zapraszają do udziału w webinarze „Skuteczny e-biznes – jak osiągnąć sukces w internecie i uniknąć błędów”. Spotkanie online odbędzie się 17kwietnia 2020 (godz. 13-15).

Czytaj więcej
Aktualności

Webinar: tarcza antykryzysowa

British-Polish Chamber of Commerce, wspólnie z Crowe i TGC Corporate Lawyers zapraszają 4 kwietnia 2020 o godz. 11.00. na bezpłatny webinar pt. Tarcza antykryzysowa – jak skorzystać z pakietu pomocy dla firm?

Czytaj więcej
Gospodarka

Tarcza antykryzysowa weszła w życie

Ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach, to główne cele pakietu ustaw, które składają się na tarczę antykryzysową. Nowe regulacje prawne zaczęły obowiązywać od 1 kwietnia 2020.

Czytaj więcej
Dotacje

Dostępność szansą na rozwój

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs „Dostępność szansą na rozwój” – dla firm zajmujących się organizacją szkoleń i doradztwem. Ogłoszony konkurs ma na celu zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w rozwiązania, z których korzystać mogą osoby ze szczególnymi potrzebami.

Czytaj więcej
Gospodarka

Przegubowe autobusy elektryczne w Warszawie

Konwiktorska – Natolin: to trasa, na którą na linii 503 wyjechał pierwszy – spośród 130 zamówionych – zeroemisyjny Solaris Urbino 18 electric. Od początku roku do Warszawy trafiają kolejne elektryki z tego - pozyskanego przez Solarisa w lipcu zeszłego roku – kontraktu.

Czytaj więcej