Konferencje

Konferencje

Fundusze Europejskie na edukację spotkanie informacyjne

szkolenie 270Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na edukację”. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2019 (godz. 10, budynek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, sala konferencyjna nr 523.

Czytaj więcej
Konferencje

Forum Gospodarcze Metropolii Poznań

forum 270Już po raz XIII odbędzie się w Poznaniu „Forum Gospodarcze Metropolii Poznań”. Po raz pierwszy jednak forum zostanie zorganizowane w nowatorskiej formule antykonferencji (Open Space Technology). Forum odbędzie się już 29 maja 2019 (Concordia Design, ul. Zwierzyniecka).

Czytaj więcej
Konferencje

Prawo do przedsiębiorczości konferencja

parpMinisterstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany”. W Poznaniu konferencja odbędzie się już 14 maja 2019.

Czytaj więcej
Konferencje

Dni Przedsiębiorczości

dni 270Już po raz dziewiąty odbędą się w Poznaniu „Dni Przedsiębiorczości”. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 8-12 maja 2019. Powiat Poznański jest współorganizatorem imprezy.

Czytaj więcej
Konferencje

Zaproszenie na forum podatkowe

kidp 270Wielkopolski oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zaprasza przedsiębiorców na Forum Podatkowe Poznań 2019 „Podatki przyszłości”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 maja 2019 r. w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 (Pawilon nr 11) w sali zielonej i w sali niebieskiej.

Czytaj więcej