Przedsiębiorcy branży rolnej zaproszeni na targi  AGROMEK

w Targi

agromek 270WPHI w Kopenhadze organizuje stoisko na tagrach AGROMEK, na które zaprasza do wspólnej promocji polskie firmy: producentów maszyn, sprzętu rolniczego, traktorów i kombajnów, wyposażenia dla gospodarstw rolnych, w tym urządzeń  wytwarzających energię, a także urządzeń  i maszyn budowlanych wykorzystywanych w rolnictwie.

Targi AGROMEK to największe targi rolne w Skandynawii, odbywające się co dwa lata. W tym roku targi odbędąsię w Herning na Jutlandii w dniach od 29 listopada do 2 grudnia 2016 roku. WPHI w Kopenhadze oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnego udziału w targach AGROMEK oraz zaprezentowania swoich produktów.

Więcej na temat targów oraz program towarzyszących targom seminariów i wydarzeń można znaleźć na stronie: www.agromek.com  W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z WPHI: telefoniczny +45 39 48 12 02 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.