Sukces Grupy TENSE z Poznania

tense 270Po raz trzeci z rzędu poznańska Grupa TENSE znalazła się w rankingu Deloitte – Technology Fast 50 Central Europe. Głównym celem zestawienia Technology Fast 50, w którym znajduje się Grupa TENSE, jest ukazanie potencjału najszybciej rozwijających się firm wykorzystujących i promujących najnowsze technologie w codziennej pracy.

Grupa TENSE została sklasyfikowana na 37. miejscu rankingu Deloitte – jako jedyna agencja zajmująca się pozycjonowaniem z Polski.
Partnerami honorowymi rankingu są m.in.: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii czy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W tym roku na 50 wyróżnionych przedsiębiorstw, aż 18 pochodzi właśnie z Polski.

Grupa TENSE specjalizuje się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach (SEO), kampaniach PPC, zarządzaniu marką w social media, content marketingu oraz tworzeniu stron internetowych.
W 2016 roku firma została laureatem, organizowanego między innymi przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu, konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Więcej informacji sukcesie Grupy TENSE