Early warning pomoc dla przedsiębiorców

Firmy, których sytuacja jest kryzysowa, mogą zwrócić się o pomoc do konsultantów programu „Early warning”. O wsparcie w ramach Projektu mogą ubiegać się mikro, mali lub średni przedsiębiorcy (MŚP), którzy na skutek dynamiki rynku, oddziaływania różnych czynników zewnętrznych lub wewnętrznych utracili sprawność prowadzenia biznesu lub, w opinii przedsiębiorcy, istnieje ryzyko spowolnienia rozwoju firmy w przyszłości.

Jakie wsparcie możesz otrzymać?
Pomoc bezpłatna:
PRACA Z KONSULTANTEM
Pierwszy krok to praca z konsultantem, którego zadaniem jest:
przeprowadzenie diagnozy sytuacji przedsiębiorcy,
określenie priorytetów i obszarów do rozwoju wraz z rekomendacjami,
lub
przekazanie przedsiębiorcy do dalszej pracy z mentorem,
lub
skierowanie przedsiębiorcy do doradcy, który pomoże przeprowadzić restrukturyzację, a w skrajnych przypadkach zasugeruje zamknięcie firmy.
WSPARCIE MENTORA
W uzasadnionych przypadkach cześć przedsiębiorców może być skierowana do pracy z mentorem, który:
swoim doświadczeniem,
wiedzą,
znajomością branży i jej problemów,
będzie wspierał przedsiębiorcę w procesie wychodzenia firmy z sytuacji kryzysowej.
Pomoc odpłatna:
PRACA Z DORADCĄ RESTRUKTURYZACYJNYM
Jeżeli wynik diagnozy wskazuje na konieczność przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego lub upadłościowego przedsiębiorcy będzie rekomendowana współpraca z doradcą restrukturyzacyjnym.
Uwaga! W ramach tej usługi, tylko 2 godziny wsparcia są nieodpłatne. Koszty kolejnych godzin pracy będą ustalane bezpośrednio przez przedsiębiorcę z doradcą restrukturyzacyjnym.
Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na infolinię +48 664 316 709 lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komplet informacji