100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie konkurs PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie”. W ramach konkursu firmy, które przedstawią swój projekt na cyfryzacją pracy mogą liczyć na dofinansowanie do 20 tysięcy złotych.

Wnioski w konkursie można składać od 4 do 30 czerwca 2020.

Warunkiem przystąpienia do programu jest przedstawienie innowacyjnego projektu dotyczącego cyfryzacji firmy. Powinien on wpisywać się w co najmniej jeden ze zgłoszonych obszarów: automatyzacja procesów w firmie, praca zdalna, wykorzystywanie rozwiązań chmurowych, wykorzystanie sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwo, e-commerce (handel prowadzony za pośrednictwem Internetu), obsługa klienta przez Internet, zarządzanie zasobami firmy z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, analityka biznesowa (business intelligence, w tym wykorzystanie dużych zbiorów danych/big data), marketing internetowy, wykorzystanie technologii mobilnych.

Zgłoszenia mogą być przesyłane przez firmy, których projekty zostały zrealizowane lub rozpoczęte nie wcześniej niż 3 miesiące przed złożeniem wniosku albo są planowane do wdrożenia maksymalnie 6 miesięcy od dnia aplikacji. Wybór laureatów konkursu przewidziano na wrzesień 2020.

Komplet informacji
Zdjęcie: plakat promujący konkurs, źródło: PARP