Nie tylko biznes...

Wręczono tegoroczne nagrody Ubi Caritas przyznawane przez Caritas Polska firmom i instytucjom biorącym udział w akcjach charytatywnych. Wśród wyróżnionych są także firmy z Wielkopolski.

Wyróżnienie otrzymała między innymi firma Plastivan Polska, która od kilku lat przekazują swoje produkty na rzecz placówek podlegających Caritas.

– Do tej pory przekazaliśmy panele ścienne na remont stołówki dla osób bezdomnych i potrzebujących. Dostarczyliśmy również materiały na remont świetlicy środowiskowej w Chodzieży. Cieszę się, że mogliśmy także pomóc pani Marii Mrówczyńskiej z Suszewa, której dom uległ częściowemu spaleniu - mówi Mikołaj Przybyła, dyrektor zarządzający Plastivan Polska.

Wśród wyróżnionych znalazł się również znany zespół Lombard - za stałą współpracę z organizacją poprzez udział w akcjach charytatywnych.

Nagroda Ubi Caritas jest przyznawana od 2003 roku w trzech kategoriach: "darczyńca", "współpraca" i "świadectwo". W ten sposób dyrektor Caritas Polska pragnie wyrazić wdzięczność tym wszystkim, którzy pomagają Caritas w codziennej posłudze miłosierdzia i służbie ubogim.

Z rąk Niny Terentiew nagrodę odbiera Mikołaj Przybyła, dyrektor generalny Plastivan Polska

 

Polecamy także:
Rodzinna firma z Biskupic - Rozmowa z Mikołajem Przybyłą, dyrektorem zarządzającym Plastivan Polska