Powitanie wiosny z YouNick!

YouNick nowy biurowiec salka spotkań2 fot. mat. prasoweNa wyjątkowe powitanie wiosny zaprasza w tym roku Poznaniaków park technologiczny YouNick. We wtorek, 22 marca w podpoznańskich Złotnikach będzie można nie tylko zobaczyć przyjazne biura i strefy chill czy zwiedzić innowacyjny TestLab, ale także zostać kierowcą rajdowym podczas wiosennego off-roadu.

 


W programie Drzwi Otwartych zaplanowano m.in. zwiedzanie przyjaznych, sprzyjających kreatywności powierzchni biurowych rodem z Doliny Krzemowej oraz połączony z wielkim grillowaniem wiosenny rajd samochodowy. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć w tym dniu uruchomiony niedawno zespół pracowni TestLab, czyli miejsce, w którym w YouNick tworzy się i bada innowacyjne produkty i usługi.


Światowe trendy pokazują, że przyjazne miejsca pracy to obecnie znacznie więcej niż tylko wygodny fotel, klimatyzacja, darmowa kawa czy parking – wyjaśnia Paulina Włodarska, odpowiedzialna w YouNick za komercjalizację. – Dlatego w parku z jednej strony tworzymy przestrzenie sprzyjające kreatywności, zaangażowanej pracy, ale także integracji i relaksowi, a z drugiej wdrażamy rozwiązania wspierające rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Takim przykładem jest m.in. działający od ponad roku autorski program HumaNick, w ramach którego można uczyć się w Złotnikach języków obcych, uczestniczyć w warsztatach i imprezach integracyjnych czy korzystać z multimedialnej biblioteki. Na terenie Parku funkcjonuje także przedszkole i żłobek kompetencyjny, serwująca zdrowe posiłki restauracja oraz myjnia dla samochodów. Na Drzwi Otwarte 22 marca zapraszamy wszystkich przedsiębiorczych Poznaniaków, w tym szczególnie tych, którzy prowadzą własne biznesy bądź planują ich założenie w najbliższej przyszłości.


Zwiedzanie nowoczesnych przestrzeni YouNick będzie możliwe od godziny 9:00 – formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem www.younick.pl/wakacjeczynszowe. Organizatorzy zapraszają także na wspólne powitanie wiosny podczas terenowego rajdu samochodowego, połączonego z wielkim grillowaniem oraz strzelaniem z profesjonalnych łuków sportowych i wiatrówki. Parkowy off-road rozpocznie się o 13:00 i potrwa ok. 4 godzin. Do parku technologicznego w Złotnikach można dojechać z Poznania autobusami linii 903, 832 i 904 oraz 905 komunikacji ZKP Suchy Las.