Praca? Lubię to!” - 6. spotkanie kampanii

Kampani Praca Lubię to  fot. mat. prasowe YouNick 2Kim jest kapitan-prezes i jak medale mistrzów mogą inspirować liderów w biznesie? Dlaczego los właścicieli La Ruiny jest przestrogą dla marzących o własnej knajpie? Czy powrót do pracy po urlopie rodzicielskim musi być trudny? - Na te pytania odpowiedzą prelegenci spotkania kampanii społecznej „Praca? Lubię to!", które odbędzie się 19 października 2016 w Centrum Konferencyjnym YouNick w Złotnikach.

 

Trwająca od marca do listopada br. wspólna inicjatywa YouNick oraz Uniwersytetu SWPS jest skierowana do uczniów, studentów, przedsiębiorców oraz pracowników wielkopolskich firm i instytucji. Na przedostatnim, październikowym spotkaniu w siedzibie YouNick w podpoznańskich Złotnikach swoją wiedzą podzielą się z uczestnikami doświadczeni teoretycy i praktycy biznesu.

 

O tym, czego biznes może nauczyć się od wybitnych trenerów i utytułowanych sportowców opowie dr Marcin Kochanowski, psycholog sportowy i wykładowca Uniwersytetu SWPS. W trakcie swojej prelekcji odkryje przed słuchaczami siłę charyzmy oraz tajniki budowania autorytetu i wykorzystania motywacji mistrzowskiej. Pokaże także, jak stać się dla swoich podwładnych kapitanem-liderem oraz w jaki sposób medale mistrzów sportu mogą być cenną wskazówką dla przedsiębiorców i ich pracowników.

 

Zaproszenie do udziału w akcji YouNick i SWPS przyjęli także Monika Mądra-Pawlak i Jan Pawlak, właściciele kultowej śródeckiej kawiarni La Ruina oraz restauracji i kina Raj - jednego z najgorętszych miejsc na kulinarnej mapie Poznania. Przedsiębiorcy, podróżnicy i dumni rodzice, od kilku lat łączący na co dzień prowadzenie trudnego biznesu gastronomicznego z mądrym wychowaniem dzieci, opowiedzą o tym, że jak nie jest nam wszystko jedno, to możemy wszystko. Na własnym przykładzie pokażą także, jak odnieść sukces w gastronomii i dlaczego są przestrogą dla wszystkich, którzy marzą o własnej knajpie.


Wstęp na 6. wydarzenie kampanii społecznej „Praca? Lubię to!" jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji online za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.younick.pl/pracalubieto. Przedostatnie spotkanie wspólnej akcji YouNick oraz Uniwersytetu SWPS odbędzie się w środę, 19 października w godzinach 14:00-19:00 w Centrum Konferencyjnym YouNick w podpoznańskich Złotnikach (Biurowiec 3 przy ul. Krzemowej 1).