Misja handlowa do Francji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza młode, polskie firmy oferujące innowacyjne rozwiązania i produkty do udziału w misji handlowej do Francji, która odbędzie się w dniach 8-11 października 2019.

Misja organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Maison Kopernika z Tuluzy oraz Ambasadą RP w Paryżu i publicznym bankiem inwestycyjnym BPI France, największą instytucją we Francji świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wsparcia francuskich przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy międzynarodowej.

Program misji obejmuje:
Pobyt w Tuluzie (w dn. 8-9 października):
Udział w spotkaniu z Agencją Rozwoju Metropolii (prezentacja ekosystemu biznesowego Metropolii Tuluzeńskiej, prezentacje polskich uczestników w formie pitchingu),
Udział w spotkaniach b2b z francuskimi firmami,
Udział w konferencji Minds&Tech
Pobyt w Paryżu (w dn. 10-11 października):
Udział w konferencji BPI France Inno Generation 2019: uczestnictwo w zaaranżowanych wcześniej indywidualnych spotkaniach z wybranymi firmami i instytucjami z Francji,
Spotkanie w Ambasadzie RP w Paryżu (prezentacje polskich uczestników w formie pitchingu, networking z zaproszonymi firmami/instytucjami z Paryża).
10 października 2019 r. w Paryżu uczestnicy misji wezmą udział w piątej edycji BPI France Inno Generation (BIG 2019). Jest to jedno z największych w Europie wydarzeń dedykowanych innowacyjnym firmom poszukującym możliwości rozwoju.

Komplet informacji

Zdjęcie: Pixabay