Przedsiębiorczość dla Wielkopolski

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego przygotowało program inkubacji „Przedsiębiorczość dla Wielkopolski”. Program skierowany jest do osób przedsiębiorczych, głównie młodych, które chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą tworząc przedsiębiorstwa, otwierając nowatorskie firmy, ale potrzebują w tym celu wsparcia merytorycznego, doradztwa, zachęty.

Żeby jak najlepiej spełnić oczekiwania przyszłych przedsiębiorców, oraz już działających na rynku, Towarzystwo przygotowało dla nich anonimową ankietę z prośbą o jej dokładne wypełnienie, co pozwoli program "Przedsiębiorczość dla Wielkopolski” przygotować jak najlepiej.
Wypełnioną ankietę należy przesłać do Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego do dnia 23 lipca 2020 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo pocztą tradycyjną na adres siedziby Towarzystwa: ul. Piekary 17/801, 61-823,
Komplet informacji wraz z ankietą
Zdjęcie: ilustracja, źródło: serwis Pixabay