Pomoc marketingowa dla poznańskich przedsiębiorstw dotkniętych Covid-19

Poznańska agencja 1stplace.pl chce pomóc przedsiębiorcom, którzy w czasie pandemii szukają nowych klientów w internecie. Agencja wybierze 5 firm, którym podaruje pakiet pomocy marketingowej, każdy o wartości 8500 zł. 

Łączna wartość pomocy to ponad 42 tys. zł. Pakiet wsparcia zawiera pół roku pozycjonowania strony, analizę i szczegółowy audyt firmowej domeny, pomoc ekspertów, a także budżet reklamowy na Google Ads.

"Nie jest to nam obojętnie. W tym trudnym okresie powinniśmy wzajemnie się wspierać. My też postanowiliśmy pomóc, tak jak możemy, w dziedzinie, na której znamy się najlepiej, czyli w pozycjonowaniu i marketingu internetowym" – mówi Paweł Kapłan – członek zarządu 1stplace.pl. Warto tutaj dodać, że agencja 1stplace.pl został wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Przede wszystkim wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na 1stplace.pl/konkurs-dla-firm. W formularzu należy krótko odpowiedzieć na pytanie: Czym zajmuje się Twoja firma i dlaczego to właśnie Ty potrzebujesz wsparcia marketingowego ekspertów?

Agencja weźmie pod uwagę to, czy sytuacja, w której znalazła się firma, jest spowodowana pandemią, a nie słabej jakości produktami czy usługami przez nią oferowanymi. Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych zarejestrowanych na terenie Poznania i powiatu poznańskiego. Należy również posiadać aktywną stronę internetową.

Warto skorzystać z tego typu pomocy, szczególnie teraz. Pandemia to trudny czas dla wielu przedsiębiorców, okres, w którym wiele zachowań konsumpcyjnych ulega zmianie. Coraz częściej robimy zakupy w Internecie i tam szukamy usług i produktów. Swoje przyzwyczajenia zmienili nawet najbardziej zagorzali sceptycy świata online. Warto pamiętać, że sama strona już nie wystarczy. Promocja, pozycjonowanie i marketing internetowy są wręcz koniecznością, by zaistnieć w branży. Firmy prześcigają się w tym, by znaleźć się na pierwszych stronach wyszukiwarki.

Oprócz pozycjonowania agencja 1stplace.pl przeprowadzi kampanię Google Ads, tak byś nie musiał długo czekać na efekty pozycjonowania Twojej domeny. Jak najszybsze działanie reklamowe może być kluczowe w najbliższym czasie i z pewnością pomoże przetrwać najcięższy okres.

Swoje zgłoszenia należy wysyłać do 11 stycznia 2021 roku. Laureaci zostaną ogłoszeni 14 stycznia na stronie agencji oraz w wydarzeniu Facebook na fanpage’u marki.

Więcej informacji i regulamin dostępny na: 1stplace.pl/konkurs-dla-firm.