Nabór na targi POWERGEN AFRICA

w Targi

powergen 270Ogłoszony został nabór uzupełniający na wystawiennicze stoisko regionalne organizowane w ramach działań na rzecz budowy rozpoznawalności marki Wielkopolska podczas wydarzenia POWERGEN AFRICA. Targi odbędą się w RPA w Kapsztadzie w dniach 14-16 maja 2019 r.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 10 000 specjalistów z branży energetycznej i T&D z ponad 85 krajów. POWERGEN Africa to wydarzenie skupiające się na takich zagadnieniach, jak wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz uczelni wyższych, inicjatyw klastrowych i instytucji otoczenia biznesu, posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji „Rozwój oparty na ICT”, „Przemysł jutra” oraz „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lutego. Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 626 62 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej o targach mozna znaleźć tutaj.