Polskie stoisko na targach Medica w Dusseldorfie

w Targi

medica 270Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, na zlecenie i we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, organizuje polskie stoisko narodowe na targach Medica, odbywających się w dniach 18-21 listopada br. w Dusseldorfie (Niemcy).

Medica są największym w Europie i jednym z ważniejszych na świecie targów wyposażenia i aparatury medycznej. Na targach prezentowane są najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu elektromedycyny i technologii medycznych, IT dla branży medycznej, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, fizjoterapii i technologii ortopedycznej oraz produktów jednorazowego użytku.

Podmioty uczestniczące w polskim stoisku będą miały możliwość:

  • prezentacji własnych rozwiązań w formie eksponatów (gotowych urządzeń i prototypów), w zależności od liczby zainteresowanych i dostępności powierzchni,
  • prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety, itp.),
  • wyświetlania materiałów audiowizualnych na ekranach dostępnych na stoisku (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • odbywania spotkań w przygotowanej na stoisku strefie B2B lub w wydzielonych pomieszczeniach,
  • skorzystania ze stoiska w celu organizacji prezentacji dla zaproszonych gości wg ustalonego harmonogramu.

Zainteresowane przedsiębiorstwa będą mogły nieodpłatnie korzystać z powierzchni na stoisku narodowym. Wszelkie pozostałe koszty firmy pokrywają we własnym zakresie.

Na stoisku obecni będą personel pomocniczy, tłumacze i eksperci.

Kontakt ws. udziału w targach:

Sylwia Banaszkiewicz, tel. 22-432-82-97, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Zwolińska, tel. 22-432-86-43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.