Nabór na targi FIHAV na Kubie

w Targi

habana 270Ruszył nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2019 r. na targi wielobranżowe Feria Internacional de La Habana FIHAV 2019, Havana (Kuba),odbywające się w dniach 4-8 listopada 2019 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2019 r. na targi wpisane w obszar inteligentnych specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”, „Przemysł Jutra”, „Wnętrza przyszłości, „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”, „Rozwój oparty na ICT” oraz „Nowoczesne technologie medyczne”.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnych specjalizacji.

FIHAV to najważniejsze wielosektorowe targi na Kubie, odbywające się bez przerwy od 1983 roku. Impreza uważana jest za jedną z najważniejszych dla Ameryki Łacińskiej i Karaibów, stanowiąc doskonałą platformę biznesową zarówno dla nowych firm na rynku międzynarodowym, jak i dla tych o ugruntowanej pozycji.
Więcej o targach: tutaj.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie zgłoszenia i wymaganych dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 27 maja 2019 r.