Nie tylko o budownictwie

Budownictwo mieszkaniowe jest tematem wciąż gorącym. Aktualną sytuację na polskim rynku nieruchomości zanalizują specjaliści z branży, ekonomiści oraz goście z zagranicy. W najbliższą sobotę w Nickel Technology Park Poznań odbędzie się konferencja "Nowe technologie w budownictwie mieszkaniowym".

Nowe technologie w budownictwie mieszkaniowym oraz prognozy rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Poznaniu to główne tematy jakie poruszone zostaną na konferencji organizowanej przez Nickel Technology Park Poznań oraz Wielkopolską Izbę Budownictwa. Wśród prelegentów pojawią się także przedstawiciele Międzynarodowego Centrum Informacyjnego przy Ministerstwie Budownictwa i Architektury Republiki Białorusi.

Sytuację na rynku mieszkaniowym w najbliższym czasie omówi prof. Marek Rekowski z Akademii Ekonomicznej. Natomiast Jarosław Południkiewicz z PTB Nickel zaprezentuje zalety i wady nowej technologii w budownictwie - Coffor. Goście zwiedzą również NTPP oraz wybrane obiekty budowane w Poznaniu.

Konferencja odbędzie się w sobotę, 20 października, w Nickel Technology Park Poznań w Złotnikach. Początek o godzinie 11.