Zapisy na targi azjatyckie trwają

wielkopolskaWciąż trwa nabór przedsiębiorstw na stoiska regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2016 r. na targi wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów". Nabór został przedłużony do 9 maja.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów".

Urząd Marszałkowski zaplanował w ramach inteligentnej specjalizacji „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów" udział w jednych targach branżowych wybranych spośród poniższych propozycji:

Propozycja I Azja: targi HKTDC Food Expo, Hong Kong (Chiny), 11-15 sierpnia 2016 r.,

http://www.hktdc.com/fair/hkfoodexpo-en/HKTDC-Food-Expo.html 

2. Propozycja II Azja: targi FHC China, Shanghai (Chiny), 7-9 listopada 2016 r.,

http://www.fhcchina.com 

3. Propozycja III Azja: targi Vietfood & Beverage, Ho Chi Minh (Wietnam), 9-12 listopada 2016 r.,

http://www.hn.foodexvietnam.com/en 

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ze wskazaniem jednych z wyżej wymienionych targów i przesłanie go wraz z koniecznymi dokumentami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 9 maja 2016 r. (poniedziałek), do godz. 12.00 (zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu).

 

Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 62 66 250, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).