Zaproszenie na targi spożywcze w Dublinie

fooddrinkProducenci wyrobów mleczarskich, mięsnych, rybnych, piekarniczo-cukierniczych, tzw. żywności wygodnej wydarzeniu branży spożywczej – Food & Drink Business Europe, które odbędzie się 14 września 2016 r. w Dublinie. Organizatorzy planują udział 100-150 wystawców i około 1,5 tys. zwiedzających związanych z branżą spożywczą.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie informuje, że wydarzenie ma być również ciekawe dla firm wytwarzających przekąski, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Impreza ta łączy w sobie zarówno konferencję, jak i wystawę, co gwarantuje dużą liczbę odwiedzających. Będzie ona obejmowała tematykę związaną z kanałami sprzedaży, procesami produkcyjnymi, dodatkami do żywności i pakowaniem.

Udział w tej imprezie pozwoli nawiązać kontakty z dystrybutorami napojów i żywności, przedstawicielami hurtowni i sklepów spożywczych w Irlandii, osobami odpowiedzialnymi za procesy produkcyjne w zakładach przetwórstwa.

• Ze stoiska WPHI Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce) i usługodawcy.

• WPHI Ambasady RP w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach polskiego stoiska. Przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: biletów lotniczych, komunikacji miejskiej, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia itp.

Wystawa odbywa się w centrum hotelowo-konferencyjnym City West, które położone jest na obrzeżach Dublina. Adres: Citywest Hotel, Conference & Event Centre, Saggart, D24 V0NV. Link do Google Maps: https://goo.gl/maps/1g1kK2P5dgv

Więcej informacji tutaj.