Pojedź do USA na targi NANOTECH

nanotechDo 26 sierpnia trwa drugi etap naboru na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2017 r. na targi NANOTECH w Waszyngtonie, wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Nowoczesne Technologie Medyczne". Targi odbędą się w dniach 14-17 maja 2017 r.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji „Nowoczesne Technologie Medyczne".

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wraz z wymaganymi dokumentami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 26 sierpnia 2016 r. (piątek), do godz. 12.00. 

Dodatkowe informacje:

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego
w Poznaniu (tel. 61 62 66 249, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.