Targi branży spożywczej w Petersburgu

peterfoodW dniach 15–17 listopada 2016 roku w Sankt-Petersburgu odbędą się Międzynarodowe Targi Peterfood 2016. To największa impreza branży spożywczej w Północno–Zachodnim Okręgu Federacji Rosyjskiej.

Jak informuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Sankt-Petersburgu, Peterfood to doskonałe miejsce do promocji własnej produkcji oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych.

Targom towarzyszą specjalistyczne panele, w których WPHI będzie czynnie uczestniczyć. WPHI zorganizuje na Wystawie swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym przewidziano miejsce do prezentacji materiałów reklamowych i przeprowadzania rozmów handlowych. Do udziału w imprezie, pracy na wspólnym stoisku i udziału w spotkaniach towarzyszących Wydział serdecznie zaprasza i zachęca przypominając, że nie wszystkie artykuły branży spożywczej są objęte sankcjami.

Udział polskich przedsiębiorców jest całkowicie bezpłatny.

W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu można przysyłać swoje materiały reklamowe: katalogi, prospekty, ulotki informacyjne, cenniki itp. Będą one przekazywane zainteresowanym rosyjskim handlowcom odwiedzającym stoisko na Targach. Przed wysyłką materiałów prośba o wcześniejszy kontakt z Wydziałem.

 

Dane kontaktowe:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel.: +7 (812) 332 96 92