Nabór na targi Cebit Australia

Trwa nabór na targi Cebit Australia, które odbędą się w dniach 29-31 października w Sydney. Stoisko regionalne na tym wydarzeniu organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.


Targi wpisane są w obszar Inteligentnej Specjalizacji: "Rozwój oparty na ICT". Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji: „Rozwój oparty na ICT”.

"CEBIT Australia pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób technologia może pomóc w rozwoju Twojej firmy. CEBIT Australia połączy Cię z ludźmi, którzy mogą zmienić sposób prowadzenia biznesu" - zachęcają organizatorzy wydarzenia. Więcej na temat targów tutaj.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547.