Misja Biznesowa PPCC do Sao Paulo

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) zaprasza polskie firmy do udziału w misji biznesowej do stolicy gospodarczej Brazylii – Sao Paulo. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-25 października 2019.


Misja jest organizowana we współpracy z FecomercioSP, największą federacją handlu i usług w Brazylii. Częścią wyjazdu będą indywidualne spotkania B2B z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach.
Głównym celem Misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi brazylijskimi partnerami biznesowymi, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem.

"Dostarczamy też potrzebnej wiedzy na temat specyfiki rynku (uwarunkowania prawne, podatkowe, certyfikacyjne), najważniejszych graczy, konkurencji oraz profilu konsumentów. Wierzymy, że dogłębne i bezpośrednie poznanie rzeczywistości rynkowej kraju jest jedną z najważniejszych składowych przyszłego sukcesu" - przekonują organizatorzy.

Misja jest organizowana wspólnie z FecomercioSP, największą federacją handlu i usług w Brazylii, której członkowie reprezentują ok. 10% PKB kraju.
Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie udziałem w Misji. Termin ostatecznych zgłoszeń i płatności mija 30 sierpnia 2019 r.