X Forum Atrakcyjności Inwestycyjnej

Standardy obsługi inwestora w samorządzie będą tematem przewodnim X Forum Atrakcyjności Inwestycyjnej. Forum odbędzie się 26 listopada 2019 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (al. Niepodległości 34).

Forum skierowane jest do jednostek samorządu terytorialnego z terenu Województwa Wielkopolskiego oraz podmiotów działających na rzecz rozwoju gmin i powiatów.

Podczas Forum zaprezentowana zostanie oferta nowego projektu realizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego skierowana do wielkopolskich JST, zakładająca dostęp do bezpłatnych szkoleń i doradztwa z profesjonalnej obsługi inwestora w samorządzie, obejmującej szkolenia i warsztaty specjalistyczne z zakresu obsługi inwestora, zarządzania i elektronizacji procesu obsługi inwestora, doradztwo indywidualne oraz udział w lokalnych sieciach współpracy mających na celu budowanie relacji z inwestorami, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w pozyskiwaniu i obsłudze inwestora. Wsparcie przewidziane jest zarówno dla kadry kierowniczej, jak i dla pracowników urzędów JST.

Wydarzenie organizowane jest przez Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A.

Komplet informacji

Zdjęcie: Pixabay