Nabór na targi Sydney Build 2020

Rozpoczął się nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targach Sydney Build 2020. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 – 20 marca 2020 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego poinformował, że targi wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: "Przemysł jutra" i "Wnętrza przyszłości".

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnych specjalizacji. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 wystawców; impreza gości ponad 10 tys. odwiedzających. To największa wystawa branży budowlanej na kontynencie.

Więcej informacji na temat targów tutaj. : https://www.sydneybuildexpo.com/

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wraz z podpisanymi dokumentami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 9 grudnia 2019 r.

Przedsiębiorstwa, które zakwalifikują się do udziału w targach zobowiązane są do odesłania podpisanej Umowy w ciągu 5 dni roboczych od jej otrzymania. W przypadku braku Umowy przedsiębiorstwo zostaje automatycznie wykreślone z listy uczestników targów.

Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
(tel. 61 62 66 295, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).