Nabór na wystawę Vietfood & Beverage Propack Vietnam 2020

 Ruszył nabór wielkopolskich firm na wystawę Vietfood & Beverage – Propack Vietnam 2020. Wydarzenie odbędzie się w Ho Chi Minh w dniach 13-15 sierpnia 2020 r.


Nabór na wystawiennicze stoisko regionalne organizowane w ramach działań na rzecz budowy rozpoznawalności marki Wielkopolska to inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Pierwsza Międzynarodowa Wystawa Żywności - Napojów - Maszyn Pakujących (Vietfood & Beverage i ProPack) odbyła się po raz pierwszy w 1996 roku.
Zakres tematyczny wystawy obejmuje następujące produkty i usługi:

-Żywność - Napoje
- Surowce - Dodatki do żywności
- Maszyny i urządzenia do produkcji, pakowania i konserwowania żywności
- Sprzęt do przetwarzania - konserwowanie
- Drukowanie etykiet na opakowania
- Franczyza
Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz uczelni wyższych, inicjatyw klastrowych i instytucji otoczenia biznesu, posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem Inteligentnej Specjalizacji „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.
Podmioty zainteresowane udziałem proszone są przesłanie wypełnionych i podpisanych niezbędnych dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 30 grudnia 2019 r.

 

Dodatkowe informacje:

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 626 62 76, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).