Meetings week 2020

Specjaliści od organizacji spotkań biznesowych, konferencji i eventów będą rozmawiać, jak ich branża może przetrwać czas pandemii. Ósma edycja konferencji „Meetings week” odbędzie się w dniach 16-17 września w formie hybrydowej, stacjonarnie i online. Jednym z organizatorów konferencji jest grupa MTP.

Pandemia i związane z nią ograniczenia spotkań, lotów i kontaktów biznesowych miały ogromny wpływ na tzw. branżę eventową. Wymusiły też zmiany w planowaniu nowych imprez. Ograniczenia związane z pandemią dotknęły także organizatorów konferencji „Meetings week”. Pierwotnie miała się ona bowiem odbyć w kwietniu. Po przeniesieniu imprezy na wrzesień organizatorzy zdecydowali o zmianie jej charakteru na hybrydową. Uczestnicy będą gościć na żywo w obiektach w pięciu miastach Polski (w tym także w Poznaniu) oraz za pośrednictwem internetu z dowolnego miejsca na świecie.
Zagadnienia podjęte podczas MWP będą odnosić się do nowej rzeczywistości, w której przemysł spotkań odbudowuje swoją pozycję. Wśród mówców są międzynarodowi i polscy eksperci i praktycy, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji branżowych oraz ambasadorowie kongresów.
Więcej informacji
Zdjęcie: logotyp konferencji