Konkursy

Konkursy

Polski Produkt Przyszłości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają do udziału w XXII edycji Polskiego Produktu Przyszłości. Konkurs promuje najbardziej innowacyjne wyroby i technologie. Po raz pierwszy uczestnicy konkursu rywalizować będą nie o grant, ale o nagrody finansowe w wysokości do 100 tysięcy złotych.

Czytaj więcej
Konkursy

Produkt w obiegu konkurs dla przedsiębiorców

Do 4 września 2019 przyjmowane są zgłoszenia udziału w konkursie „Produkt w obiegu – drugie życie przedmiotów codziennego użytku”. Konkurs jest organizowany przez Ministerstwo Środowiska. Produkty/projekty finalistów zostaną zaprezentowane w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, 9-11 października 2019.

Czytaj więcej
Konkursy

Pracodawca jutra konkurs

Rozpoczęła się piąta edycja konkursu „Pracodawca jutra”. Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorców, którzy z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 sierpnia 2019.

Czytaj więcej
Konkursy

Poznański Lider Przedsiębiorczości

lider 270Powiat poznański to dobre miejsce na prowadzenie biznesu. Z całą pewnością może to potwierdzić pięć firm tutaj działających, które na gali finałowej konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” odebrały wyróżnienia. Impreza odbyła się 8 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej
Konkursy

Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

lider 270Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń udziału w XVI edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego. Zgłoszenia są przyjmowane do 28 lutego 2019. Organizatorami Konkursu są Przedsiębiorcy z Poznania i powiatu poznańskiego mogą zgłosić się do udziału w kolejnej, XVI już edycji konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości". 

Czytaj więcej
Konkursy

Konkurs dla mikroprzedsiębiorców

mmicro 270Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2018, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 grudnia 2018r.

Czytaj więcej
Konkursy

Produkt w obiegu konkurs

produkt 270Ministerstwo Środowiska zaprasza przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji konkursu „Produkt w obiegu” - Drugie życie przedmiotów codziennego użytku. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 21 września 2018.

Czytaj więcej
Konkursy

Polski Produkt Przyszłości

ppp 270Po raz 21. organizowany jest konkurs o tytuł „Polskiego Produktu Przyszłości”. Nagrodą jest grant do 100 tys. zł z przeznaczeniem na rozwój, promocję lub umiędzynarodowienie produktu.

Czytaj więcej
Konkursy

Orły Innowacji konkurs dla przedsiębiorców

orzel 270Trwa nabór zgłoszeń w IV edycji konkursu „Orzeł Innowacji”. W konkursie zostaną wyłonione najbardziej innowacyjne produkty , które pojawiły się na polskim rynku w ciągu minionego roku. Konkurs organizuje dziennik „Rzeczpospolita”. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 września 2018.

Czytaj więcej