Przedsiębiorstwo Fair Play

Po raz dziesiąty wręczono nagrody w konkursie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Jak zwykle na liście wyróżnionych nie zabrakło także firm z terenu powiatu poznańskiego.

Z roku na rok zainteresowanie konkursem rośnie. Do X edycji programu zgłosiło się 776 przedsiębiorstw z całej Polski, 720 ukończyło ją z wynikiem pozytywnym otrzymując tym samym tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2007.

Wśród Laureatów X edycji programu, tradycyjnie już zostały rozdane nagrody główne programu - Statuetki, przyznawane firmom, które wyróżniły się w sposób szczególny, między innymi podejmując niestandardowe działania na rzecz klientów, kontrahentów, pracowników czy też na rzecz osób potrzebujących pomocy. Spośród 36 firm nominowanych do Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play" Kapituła przyznała tę nagrodę 13. Wśród nich jest firma NOVOL z Komornik oraz Audatex Polska i F5 KONSULTING z Poznania.

Ponad 200 innych firm zostało wyróżnionych statuetkami i laurami „Przedsiębiorstwami Fair Play”. Tu także nie zabrakło firm z terenu powiatu poznańskiego.

Firma TFP z Dziećmierowa w gminie Kórnik zdobyła Platynowy Laur. Złoty Laur zdobyła firma NOVOL z Komornik, a Brązowy Laur: KRI S.A. z Wysogotowa.

Złote Statuetki zdobyły: FIRMA GRZEŚKOWIAK z Kórnika oraz PETRO-Oil Wielkopolskie Centrum Sprzedaży z Przeźmierowa.

Pełną listę nagrodzonych można znaleźć na: http://przedsiebiorstwo.fairplay.pl