Szkolenia

Szkolenia

Niepreferencyjne pochodzenie towarów - webinarium

14 kwietnia  Wielkopolska Izby Przemysłowo-Handlowa wraz z Grupą DTA organizuje bezpłatne webinarium dotyczące niepreferencyjnego pochodzenia towarów jako elementu handlu zagranicznego, który jednocześnie może mieć wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa firmy w międzynarodowym obrocie towarowym.

Czytaj więcej
Szkolenia

"Microsoft Power BI - podstawy" - szkolenie

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie "Microsoft Power BI - podstawy". Zajęcia zaplanowano w dniach 26-27 kwietnia 2021 r. w godz.16.30 - 19.30 i 29 kwietnia 2021 r. w godz. 16.30 - 18.30 Program szkolenia obejmuje: 1. Wprowadzenie do Microsoft Power BI 2. Podstawy Analizy Biznesowej 3. Wstęp do modelowania danych 4. Przegląd źródeł oraz połączeń danych 5. Pobieranie i obróbka danych 6. Podstawy DAX 7. Podstawy wizualizacji danych 8. Sposoby publikowania Raportów i Dashboardów Szkolenie odbędzie się z wykorzystaniem platformy zoom. Osoby zainteresowane uczestnictwem, mogą się zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia

Horyzont Europa a innowacje w firmach

30 marca odbędzie się webinarium: „Horyzont Europa a innowacje w firmach. Projekty finansowane z Programów Ramowych okiem praktyków”. Wydarzenie będzie okazją do poznania oferty programu Horyzont Europa oraz doświadczeń przedsiębiorców z realizacji projektów Programów Ramowych.

Czytaj więcej