Bądź, kim miałeś być!

Fotolia 46756521 XSRozpoczyna się jesienna odsłona kampanii społecznej „Praca? Lubię to!". Inicjatywa parku technologicznego YouNick oraz Uniwersytetu SWPS jest skierowana do uczniów, studentów, przedsiębiorców oraz pracowników wielkopolskich firm i instytucji. Kolejne spotkanie w ramach kampanii odbędzie się 26 września w Centrum Konferencyjnym YouNick w Złotnikach.

 

„Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz." Cytat amerykańskiego tenisisty Arthura Ashe najlepiej oddaje przesłanie kolejnego wydarzenia trwającej od maja do listopada br. kampanii społecznej „Praca? Lubię to!". Tym razem organizatorzy zapraszają wszystkich poszukujących wiedzy i inspiracji zawodowych do siedziby parku technologicznego YouNick w podpoznańskich Złotnikach. W poniedziałek, 26 września po raz piąty z uczestnikami akcji swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się wybitni eksperci ze świata nauki i biznesu. Psycholog Ewelina Smoktunowicz, asystent naukowy na Uniwersytecie SWPS, opowie o wzajemnych relacjach między sferą pracy oraz domu/rodziny i pokaże, jak efektywnie znaleźć równowagę między tymi kluczowymi obszarami naszego codziennego życia.


Life coach Dorota Krajewska-Roszyk z Można.pl na przykładzie doświadczeń własnych oraz bohaterów książki, nad którą obecnie pracuje, udowodni, że możemy znacznie więcej niż myślimy. I że w każdej chwili można odmienić swoje życie i poszukać nowej drogi zawodowej. Żywym przykładem na słuszność tej tezy będzie Marcin Adler, przedsiębiorca, inwestor i pracownik z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Dla uczestników wrześniowego wydarzenia przygotował krótką opowieść o nastoletnim czekoladożercy, który chciał pracować w banku i o bankowcu, który chciał mieć czekoladową firmę. A także o trudach bycia przedsiębiorcą oraz marzeniach i porażkach, które są nieodłączną częścią naszego życia.

 

O mądrym i efektywnym przywództwie w organizacji oraz pracodawcach, którzy potrafią tworzyć społeczności szczęśliwych ludzi opowie kolejny gość spotkania w YouNick – Bartek Janowicz, trener, konsultant i facylitator, twórca firmy Proinnovate. Jego zawodową pasją jest propagowanie wśród polskich przedsiębiorców niezwykle skutecznej metody zarządzania organizacją, tzw. lean leadership. Na jego prelekcję organizatorzy zapraszają szczególnie przedstawicieli firm, które aspirują do bycia prawdziwie innowacyjnymi we współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie. Spotkanie w Złotnikach zakończy wyjątkowa niespodzianka, przygotowana przez organizatorów kampanii i firmę Siła Bycia Sobą. Pierwsze 30 osób, które zapisze się na wydarzenie i dotrze 26 września do Centrum Konferencyjnego YouNick, weźmie udział w warsztatach FRIS® „BĄDŹ, KIM MIAŁEŚ BYĆ".


Wstęp na kolejne wydarzenie kampanii społecznej „Praca? Lubię to!" jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji online za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.younick.pl/pracalubieto. Liczba miejsc na warsztaty FRIS® „BĄDŹ KIM MIAŁEŚ BYĆ" jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zapisów.

 

Plakat spotkanie2609 YouNick internet