Co nowego w JEREMIE? - spotkanie informacyjne

jeremiehasloZainteresowanych prezentacją nowej oferty w ramach projektu „Jeremie Wielkopolska", który oferuje dostępność do preferencyjnych pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców zaprasza na spotkanie Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 20 października.

W jego trakcie ekspert przedstawi krok po kroku zasady ubiegania się o środki finansowe, przygotowania dokumentów i sporządzania wniosku. Spotkanie odbędą się w siedzibie Ośrodka o godz. 18.00

JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises - Wspólne zasoby dla małych i średnich przedsiębiorstw) to inicjatywa pozadotacyjnego wsparcia powołana w 2007 r. przez Komisję Europejską i Europejski Bank Inwestycyjny. JEREMIE to mechanizm, którego działanie odchodzi od tradycyjnego dotacyjnego wsparcia na rzecz mechanizmu odnawialnego (rewolwingowego) (kredyty, pożyczki oraz poręczenia dla firm a także inne instrumenty kapitałowe). Jej ideą jest ułatwienie dostępu do finansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez oferowanie im dedykowanych instrumentów inżynierii finansowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o zgłoszenia osobiste w siedzibie Ośrodka (ul. Klasztorna 16), telefonicznie pod numerem telefonu 61 853 21 86 lub pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.