Marketing w małej firmie - szkolenie

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie: "Marketing w małej firmie". Zajęcia odbędą się w dniach: 22-25 października w siedzibie ośrodka.

Szkolenie trwa 20 godzin. Jak informują jego organizatorzy, celem działalności każdego przedsiębiorstwa jest rozwój, który wymaga zazwyczaj decydowania się na zmiany podjętych wcześniej działao. Sposób w jaki firma dostosowuje się do zmieniających się warunków na rynku definiuje strategia marketingowa. Nie określa ona samego celu działalności  przedsiębiorstwa, ale daje odpowiedź na pytanie jak go osiągnąd przy optymalnym wykorzystaniu zasobów i poniesieniu możliwie niskich kosztów.

Zbudowanie i konsekwentna realizacja strategii marketingowej wydają się kluczowe dla osiągnięcia przez firmę zamierzonych celów i oczekiwanego poziomu rozwoju. Zadanie nie jest proste i trzeba poświęcić mu czas, ale jest to inwestycja w przyszłości, która wpływa na efektywne budowanie marki firmy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajeciach, proszone są o zgłoszenia osobiste w siedzibie Ośrodka (ul. Klasztorna 16), telefonicznie pod numerem telefonu 61 853 21 86 lub pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.