WUP zaprasza w grudniu

Ruszają zapisy na kursy i szkolenia prowadzone w grudniu w Wielkopolskim Urzędzie Pracy. Poniżej przedstawiamy propozycje WUP na ten miesiąc.

1. „Jak najlepiej zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej"

Termin: 10.12.2019r., godz. 09.00 – 14.30
Zapisy pod nr tel. 61 846 38 52/54
Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 14.
Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie do 14 osób.
Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak najlepiej zaprezentować się pracodawcy, poznają również metody radzenia sobie z trudnymi pytaniami zadawanymi w trakcie procesu rekrutacji oraz sposób w jaki warto zachować się po przeprowadzonej rozmowie w sprawie pracy. Udział w spotkaniu pozwoli na zapoznanie się z różnymi rodzajami rozmów kwalifikacyjnych. Program zajęć obejmuje też omówienie najczęściej popełnianych błędów w trakcie spotkań z pracodawcą.

2. „Odkryj Assessment Center – nowoczesne narzędzie rekrutacji"

Termin: 12.12.2019r., godz. 09.00 – 13.00
Zapisy pod nr tel. 61 846 38 52/54
Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 14.
Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie do 14 osób.
Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z metodą Assessment Center, jako coraz powszechniejszym sposobem selekcji pracowników. Spotkanie będzie okazją do poszerzenia wiedzy na temat indywidualnych i grupowych zadań stosowanych w tej metodzie rekrutacji, do uświadomienia sobie ról jakie pełnimy w zespołach pracowniczych oraz do poznania kryteriów jakimi kierują się rekruterzy podczas oceny kandydatów w poszczególnych typach zadań. Służyć temu będzie pakiet praktycznych ćwiczeń przeprowadzonych podczas warsztatów.