WUP zaprasza w marcu

Zapraszany za zajęcia organizowane w marcu w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu. Zapisy na część kursów już trwają, liczba miejsc na szkoleniach jest obowiązkowa. Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu przy ulicy Szyperskiej 14

.1.  „Jak najlepiej zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej"

Termin: 2 – 3 marca 2020r., godz. 09.00 – 13.30

Cel zajęć
Podczas rozmów z kandydatami rekruterzy stosują narzędzia, które dla jednych mogą być wyzwaniem, a u innych wzbudzają głównie niepokój. Aby go zminimalizować warto zwiększyć wiedzę w tym zakresie – pozwoli to na lepszą autoprezentację i uniknięcie najczęściej popełnianych błędów w trakcie spotkań z pracodawcą.

Co zyskasz uczestnicząc w zajęciach
Dowiesz się jak najlepiej zaprezentować się pracodawcy, poznasz metody radzenia sobie z trudnymi pytaniami rekruterów oraz sposób w jaki warto zachować się po przeprowadzonej rozmowie w sprawie pracy aby pozostawić po sobie korzystne wrażenie.

2. „Zobacz jak rekrutują pracodawcy - odkryj Assessment Center"

Termin: 4 marca 2020r., godz. 09.00 – 13.00
 

Cel zajęć
Assessment Center brzmi jak tajemnicze zaklęcie? Spotkanie pozwoli odszyfrować, co oznacza ten termin i pokazać w praktyce, co się za nim kryje.

Co zyskasz uczestnicząc w zajęciach
Podczas warsztatów poznasz typy zadań stosowanych w ramach Assessment Center próbując swoich sił w niektórych z nich. Poszerzysz wiedzę na temat ról pełnionych w zespołach pracowniczych oraz zaznajomisz się z kryteriami, jakimi kierują się rekruterzy podczas oceny kandydatów.

Zapisy pod numerem tel. 61 846 38 52/54. Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie do 14 osób.