Jak uniknąć rosnących cen prądu

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, EWE Polska oraz Zephyr Polska zapraszają na spotkanie nt. rozwiązań pozwalających uniknąć rosnących cen energii elektrycznej. Wydarzenie kierowane jest do dyrektorów produkcji, dyrektorów finansowych, dyrektorów ds. zakupów, oraz przedstawicieli zarządów wielkopolskich firm produkcyjnych.

Spotkanie dotyczyć będzie rosnących cen energii elektrycznej m. in. ze względu na nowy podatek, tj. opłatę mocową aktualnie procedowaną w Sejmie w ramach nowelizacji ustawy o biokompomentach. Poświecone będzie też sposobom zagwarantowania sobie dostępu do zielonej energii elektrycznej i gazu, a także możliwościom ustabilizowania cen energii elektrycznej na 10-15 lat.

Zakres tematyczny spotkania:

Przyczyny wzrostu kosztów zakupu energii elektrycznej.
Długoterminowe prognozy dla rynku energetycznego.
Jak uniknąć rosnących kosztów zakupu energii elektrycznej?
Jak spełnić wymogi korporacyjne oraz oczekiwania klientów i zagwarantować przedsiębiorstwu dostęp do zielonej energii elektrycznej i gazu?
Jak ustabilizować ceny zakupu energii elektrycznej na okres 10-15 lat? 

Prelegent: dr hab. Ryszard Stefański, Dyrektor Działu Rozwoju Przedsiębiorstwa w EWE Polska
Moderator dyskusji: Michael Dembinski, doradca ekonomiczny w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 października 2020.