Brexit wyzwania i wątpliwości

24 litopada odbędzie się webinarium: "Brexit – wyzwania i wątpliwości". Wydarzenie organizowane na platformie Teams przygotowane jest przez SDZLEGAL SCHINDHELM, British Polish Chamber of Commerce, IAG Global oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

W czasie spotkania przedstawione zostaną rozwiązania najważniejszych problemów, z jakimi zmierzą się przedsiębiorcy w związku z Brexitem. Zostaną one omówione przez polskich prawników z SDZLEGAL SCHINDHELM oraz brytyjskich prawników z Birketts LLP i Aaron & Partners LLP, Solicitors.

1. Delegowanie pracowników/przyjmowanie pracowników z Wielkiej Brytanii – panel w języku angielskim

prowadzący: Katarzyna Gospodarowicz – radca prawny/Partner w SDZLEGAL SCHINDHELM, Clare Hedges –Head of Immigration w Birketts LLP

2. Zagadnienia podatkowe związane z Brexitem

prowadzący: Marta Ignasiak - doradca podatkowy w SDZLEGAL SCHINDHELM

3. Zasady przekazywania danych osobowych

prowadzący: Aleksandra Baranowska – Górecka – radca prawny w SDZLEGAL SCHINDHELM

4. Transakcje handlowe – panel w języku angielskim

prowadzący: Tomasz Szarek - radca prawny/Partner w SDZLEGAL SCHINDHELM, Stuart Haynes - Corporate & Commercial Partner w Aaron & Partners LLP, Solicitors

Udział w wydarzeniu jest darmowy; zarejestruj się wysyłając email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.