Aktualności

Konferencje i targi

Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP webinarium

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, Fundacją Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, Agencją Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie oraz Funduszem Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego SA zapraszają na bezpłatne webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”.

Czytaj więcej
Gospodarka

Firma StethoMe z Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP

W Pałacu Prezydenckim odbyła się gala XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W kategorii Badania+Rozwój nagrodę otrzymała poznańska firma StethoMe, producenta systemu wykrywającego nieprawidłowości w układzie oddechowym i współpracującym z bezprzewodowym stetoskopem oraz dedykowaną aplikacją.

Czytaj więcej
Konkursy

EY Przedsiębiorca Roku

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń udziału w 19. edycji międzynarodowego konkursu „EY Przedsiębiorca Roku”. W Polsce, od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Każdego roku zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Czytaj więcej