Tarcza antykryzysowa - pożyczki dla mikroprzedsiębiorców

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu poinformował o rozpoczęciu naboru wniosków o przyznanie pożyczki dla mikroprzedsiębiorców. Może ona sięgać do 5 tys. zł, a okres spłaty nie może być dłuższy niż 12 miesięcy.

Pożyczka wraz z odsetkami na wniosek mikroprzedsiębiorcy może zostać umorzona, pod warunkiem, że mikroprzedsiębiorca przez okres 3 miesięcy od dnia jej udzielenia nie zmniejszy stanu zatrudnienia w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy w stosunku do stanu zatrudnienia na dzień 29 lutego 2020 r.

Wnioski należy składać w postaci elektronicznej poprzez platformę Praca.gov.pl po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym. Można je złożyć także w postaci papierowej pocztą lub osobiście zostawić dokumenty w skrzynce podawczej umieszczona w holu budynku.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 61 8345 645, 61 8345 696, na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..