Konkursy

Konkursy

Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych konkurs dla firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła po raz pierwszy konkurs, którego celem jest popularyzacja w polskich przedsiębiorstwach idei systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie. Wyłonione w konkursie najlepsze przedsięwzięcia i narzędzia mogą liczyć na promocję oraz nagrody finansowe. Projekty będzie można zgłaszać od 31 sierpnia do 21 września 2021. Konkurs finansowany jest z Programu Inteligentny Rozwój.

Czytaj więcej
Konkursy

EY Przedsiębiorca Roku

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń udziału w 19. edycji międzynarodowego konkursu „EY Przedsiębiorca Roku”. W Polsce, od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Każdego roku zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Czytaj więcej
Konkursy

Polski Produkt Przyszłości

Rozpoczęła się XXIII edycja konkursu „Polski Produkt Przyszłości”. Pula nagród, w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wynosi 600 tysięcy złotych.

Czytaj więcej
Konkursy

Przedsiębiorca Roku konkurs

Do 18 września 2020 trwa przyjmowanie zgłoszeń udziału w kolejnej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Konkurs organizowany jest na świecie, przez firmę EY od 1986 roku i uczestniczy w nim blisko 60 państw. W Polsce, pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku.

Czytaj więcej
Konkursy

100 mln na rozwój rolnictwa 4.0

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego, poinformowała, że rusza konkurs Szybka Ścieżka „Agrotech”. 100 mln zł z funduszy europejskich trafi na wsparcie nowych technologii w sektorze rolnym.

Czytaj więcej