Konkursy

Konkursy

EY Przedsiębiorca Roku

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń udziału w 19. edycji międzynarodowego konkursu „EY Przedsiębiorca Roku”. W Polsce, od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Każdego roku zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Czytaj więcej
Konkursy

Polski Produkt Przyszłości

Rozpoczęła się XXIII edycja konkursu „Polski Produkt Przyszłości”. Pula nagród, w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wynosi 600 tysięcy złotych.

Czytaj więcej
Konkursy

Przedsiębiorca Roku konkurs

Do 18 września 2020 trwa przyjmowanie zgłoszeń udziału w kolejnej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Konkurs organizowany jest na świecie, przez firmę EY od 1986 roku i uczestniczy w nim blisko 60 państw. W Polsce, pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku.

Czytaj więcej
Konkursy

100 mln na rozwój rolnictwa 4.0

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego, poinformowała, że rusza konkurs Szybka Ścieżka „Agrotech”. 100 mln zł z funduszy europejskich trafi na wsparcie nowych technologii w sektorze rolnym.

Czytaj więcej
Konkursy

Konkurs: 300 mln na skuteczne rozwiązania w walce z pandemią

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju rozpoczęło przyjmowanie wniosków przedsiębiorców i naukowców w konkursie Szybka Ścieżka „Koronawirusy”. Trwa również nabór na dofinansowanie prac B+R realizowanych przez szpitale jednoimienne. Projekty zgłoszone w obu inicjatywach mają prowadzić do opracowania rozwiązań służących walce z epidemią koronawirusa w obszarze diagnostyki, leczenia i profilaktyki. Łącznie do rozdysponowania jest co najmniej 300 mln zł.

Czytaj więcej
Konkursy

200 mln z NCBR na ekologiczny transport

200 mln zł na technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii w transporcie publicznym przeznaczy NCBR w ramach konkursu „Szybkiej Ścieżki”. Dzięki funduszom europejskim polskie firmy i jednostki naukowe stworzą nowatorskie rozwiązania w trzech obszarach badawczych wskazanych przez rządową agencję.

Czytaj więcej