Nowe domy w Gowarzewie

gowarzewo 270W Gowarzewie (gm. Kleszczewo), przy ulicy Zimowej powstaje nowe osiedle „4 pory roku”. Inwestycja, znajdująca się w bliskim otoczeniu zieleni i w pobliżu placówek edukacyjnych, to świetny wybór szczególnie dla rodzin z dziećmi. Inwestorem jest spółka Global GT.

Osiedle „4 pory roku” powstaje przy ulicy Zimowej w Gowarzewie, ok. 5 km od granic Poznania oraz 7 km od Swarzędza. Inwestycja jest realizowana etapami, a w pierwszym z nich powstaje 6 domów mieszkalnych czterolokalowych o powierzchni 88,18 oraz 89,25 m².

Warto podkreślić, że spółka Global GT zaplanowała infrastrukturę w ramach osiedla, między innymi wybrukowane drogi wewnętrzne z kanalizacją deszczową, oświetlenie, czy chociażby plac zabaw. Prace budowalne przy ul. Zimowej już trwają.

- W ostatnich tygodniach nastąpiło wylanie fundamentów, a aktualnie są stawiane ściany parteru w pierwszych domach – mówi Monika Tomaszkiewicz, z biura sprzedaży. Według założeń, całe przedsięwzięcie będzie liczyć 44 domów. Domy w etapie pierwszym inwestycji, których sprzedaż się rozpoczęła, będą gotowe w III kwartale 2019 r.