Nowe mieszkania w Czapurach

Spółka Family House rozpoczęła rezerwację kolejnych mieszkań, które powstaną na terenie Osiedla Leśnego w Czapurach. Tym razem do dyspozycji klientów przedstawiono 20 lokali. To już ostatni etap tej części rozbudowy, jednak nie koniec planów inwestycyjnych firmy w tej miejscowości.

Podmiejski projekt dewelopera cieszy się dużym zainteresowaniem. Świadczy o tym liczba sprzedanych mieszkań. Obecnie na terenie osiedla trwają prace budowlane związane z rozbudową III etapu. W jego ramach od początku roku sprzedano już wszystkie 134 nieruchomości. Na klientów czeka jednak kolejnych 20 mieszkań. Tym razem Family House zaoferowało 3-pokojowe lokale o powierzchni od 58 do 60 m kw. Termin realizacji zaplanowano na koniec 2011 r. Mimo, że na mieszkanie przyszli nabywcy będą musieli trochę poczekać, deweloper nie może narzekać na brak chętnych.

– Osiedle Leśne jest inwestycją bardzo atrakcyjną, a przesądza o tym korzystna cena w połączeniu z wysokim standardem wykończenia oraz ciekawa lokalizacja. W zaledwie 3 dni podpisaliśmy 5 umów rezerwacyjnych. Jesteśmy zatem spokojni, że kolejne mieszkania szybko znajdą swoich właścicieli – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

Poznański deweloper wraz z rozbudową osiedla rozwija również infrastrukturę. Wszystkie drogi oraz podjazdy wykonywane są z kostki brukowej, a całość inwestycji dopełnia oświetlenie.
Rozbudowa obecnie realizowanego etapu to jednak nie koniec planów inwestycyjnych dewelopera w Czapurach. W kolejnej fazie prac budowlanych, powstanie około 200 domów i mieszkań oraz dodatkowe punkty handlowo-usługowe. W ten sposób teren inwestycji będzie tworzył klimat kameralnego miasteczka. Co więcej niedaleko osiedla, spółka planuje budowę nowoczesnego centrum handlowo-usługowego ze stacją benzynową. Family House Center to inwestycja, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców nie tylko osiedla ale i samych Czapur, przez co będzie w stanie zaspokoić ich najbardziej podstawowe potrzeby.