Błędy przy zatrudnianiu cudzoziemców - webinarium

25 maja odbędzie się bezpłatne webinarium pt. "Najczęściej popełniane błędy przy zatrudnianiu cudzoziemców i konsekwencje wynikające z nielegalnego zatrudnienia".

Podczas spotkania prelegenci powiedzą o problematycznych przypadkach, które w codziennej praktyce napotkać mogą pracownicy działów HR oraz o konsekwencjach dla pracodawcy wynikających z nielegalnego powierzenia zatrudnienia cudzoziemcowi.

W programie m.in.:

- Przypadki budzące wątpliwości lub których interpretacja ze strony pracodawcy jest często błędna
- Skutki nielegalnego zatrudnienia cudzoziemca dla pracodawcy (w tym kary finansowe)

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Na cykl szkoleniowy „Zatrudnianie cudzoziemców – ABC HR-owca” składa się łącznie pięć spotkań on-line, które odbywają się raz w miesiącu. Celem cyklu szkoleniowego jest przekazanie aktualnych informacji związanych z zatrudnianiem cudzoziemców do pracy spoza UE / EOG. Podczas każdego ze spotkań przedstawiamy praktyczne zagadnienia dotyczące legalizacji pobytu i pracy cudzoziemca na terenie Polski. Mówimy o tym, jakie czynniki i aspekty należy wziąć pod uwagę przed zatrudnieniem cudzoziemca oraz o czym pamiętać w trakcie zatrudnienia.

Webinaria skierowane są do osób pracujących w działach HR dużych przedsiębiorstw, a także do wszystkich osób zainteresowanych bądź zaangażowanych w proces zatrudniania cudzoziemców po stronie pracodawcy (rekruterzy, specjaliści ds. administracji HR, HR Managerowie, HR Business Partnerzy, itp.).

Więcej informacji tutaj.